Проекти регіонального розвитку фінансуватимуть за новим принципом

0

Мінрегіон удосконалив підходи до підготовки, оцінювання та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Відповідна постанова була підтримана на засіданні Кабміну.

Проекти регіонального розвитку фінансуватимуть за новим принципом

Проекти регіонального розвитку фінансуватимуть за новим принципом

ДФРР має підтримувати проекти розвитку громад, а не фінансувати ремонти. Тому ми  визначили мінімальну кошторисну вартість — 5 мільйонів гривень для будівництва та 1 мільйон гривень – для інших проектів, – розповів Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

За словами урядовця, це дозволить реалізовувати  масштабні проекти регіонального розвитку, які комплексно вирішуватимуть питання територій, зокрема нове будівництво.

Фото minregion.gov.ua

Фото minregion.gov.ua

Значна кількість проектів, котрі відбираються регіональними комісіями, є занадто локальними, у той час, як проекти, що мають реальний вплив на підвищення індексів конкурентоспроможності та регіонального людського розвитку у конкурсному відборі не перемагають. Ми змінили це, — пояснив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, Кабміном уже затверджено 755 інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за рахунок коштів ДФРР у 2018 році, на загальну суму — 5,8 мільярдів гривень.

Коментувати

15 лютого 2019
14 лютого 2019
13 лютого 2019