Рада продовжила особливий статус Донбасу: як голосували нардепи Сумщини

0

Верховна Рада України продовжила до 31 грудня 2019 року дію закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. За закон проголосували 245 народних депутатів, «проти» висловилися 62, ще 10 – утрималися.

Рада продовжила особливий статус Донбасу: як голосували нардепи Сумщини

Загалом, із нардепів Сумщини “За” продовження особливого статусу Донбасу були Олег Медуниця (“Народний Фронт”), Микола Лаврик (“БПП”),  Ігор Молоток (“Воля Народу”).

Олександр Сугоняко з “Блоку Петра Порошенка” та позафракційний нардеп Андрій Деркач не голосували. 

Представник ВО “Батьківщина” Владислав Бухарєв був відсутній. 

Нагадаємо, 6 жовтня 2017 року Верховна Рада продовжила на рік термін дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО, який мав втратити силу 18 жовтня 2017 року.

Документ передбачає, що особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу набуває чинності тільки після виконання всіх умов, викладених у статті 10 закону (про особливий порядок місцевого самоврядування), зокрема в частині, що стосується виведення всіх незаконних збройних формувань, їхньої військової техніки, а також бойовиків і найманців з території України.

Норма закону про особливий статус Донбасу почне діяти після того, як Росія виведе з території України всі незаконні збройні формування та військову техніку.

Коментувати

19 квітня 2019
18 квітня 2019
17 квітня 2019
16 квітня 2019