Рейд “Урок” на Сумщині: скільки дітей повернули до школи

0

7 дітей повернуто до школи – такими є підсумки проведення “Уроку” в області протягом двох місяців – з 1 вересня до 30 жовтня. Про це повідомляють на сайті Сумської ОДА. 

7 дітей повернуто до школи – такими є підсумки проведення “Уроку” в області

За інформацією служби у справах дітей облдержадміністрації, загальна кількість виявлених під час проведення І етапу заходу учнів, які 3 вересня цього року не приступили до навчання – 24. У рамках другого етапу рейду  додатково виявлено двоє учнів, неохоплених навчанням.

Причини невідвідування учнями навчальних закладів  різні. Зокрема, троє дітей знаходяться за межами України, одна дитина – перебуває в розшуку, чотири – через невиконання батьками своїх обов’язків по відношенню до дітей, стільки ж через самовільне залишення навчального закладу – 4. Крім того, 10 учнів не ходять до школи за станом здоров’я і двоє змінили місце проживання.

Завдяки вжитим заходам 7 дітей повернуто та 1 дитину влаштовано в заклад профтехосвіти.

Як повідомили в областій службі у справах дітей, станом на 23 жовтня не охоплено навчанням 18 учнів. Із них: 8 учнів – за станом здоров’я; 6 – невиконання батьками своїх обов’язків по відношенню до дітей; 2 – вибули з навчального закладу та виїхали навчатись за кордон; 2 – змінили місце проживання.

Коментувати

15 листопада 2019
14 листопада 2019