Ремонт доріг: чи виконав обіцянки міський голова Сум (інфографіка)

0

“Слово і Діло” продовжує відстежувати, як мери обласних центрів виконують свої обіцянки. Цього разу вирішили подивитися, які плани та наміри були в очільників обласних центрів щодо ремонту доріг та яким чином вони втілюються в життя.

Сумчани чекають на дорожників на вул. Шишкарівській

Міський голова Сум заявив, що у 2019 році відремонтують більше доріг, ніж у 2018-му. Нині виконання цієї обіцянки триває.

А от дорогу по вулиці СКД оновили до кінця літа, як і запевняв очільник обласного центру.

Мер Києва Віталій Кличко мав намір у 2017 році відремонтувати 300 кілометрів доріг і на початку цього року відзвітував, що місту вдалося привести до ладу “рекордні 302 кілометри доріг”. Тому столичний очільник вирішив не опускати планку та взяв на себе зобов’язання повторити “рекорд” і протягом 2018-го також відремонтувати 300 кілометрів міських доріг.

Влітку 2016 року він пообіцяв, що столична влада виділить фінансування й розпочне ремонт Кільцевої дороги. За його словами, роботи на Кільцевій “Київавтодор” планує розпочати восени, – на ділянці від повороту на місто Вишневе до розв’язки з проспектом Перемоги.

Наприкінці 2016 року Кличко підписав меморандум про співпрацю з віце-президентом китайської державної корпорації China Road and Bridge Corporation. Документ передбачає співпрацю в кількох проектах із будівництва та реконструкції об’єктів транспортної інфраструктури, зокрема завершення будівництва Великої кільцевої дороги.

21 лютого 2018 року в КМДА представили детальну карту будівництва нової Великої окружної дороги навколо Києва. Ремонт триває.

Загалом дев’ять мерів дали 20 обіцянок щодо ремонту доріг в обласних центрах.

Детальніше – на інфографіці.

Інфографіка “Слово і Діло”

Коментувати

19 квітня 2019
18 квітня 2019
17 квітня 2019