Ремонт доріг у Сумах набирає обертів

0

Сезон оновлення сумських шляхів у розпалі. Про вже виконані ремонтні роботи і планові завдання дорожників міста говорили під час апаратної наради в міськраді. 

Фото smr.gov.ua

Фото smr.gov.ua

Шляховики прибрали близько 60 % доріг обласного центру. Йдеться про очищення шляхів від залишків протиожеледних матеріалів, які використовували взимку.

Залишилося прибрати другорядні вулиці: шляхи у мікрорайоні Хіммістечко, район вулиць Тополянської та Василівської, а також кілька вулиць у центральній частині міста – Садова, Ярослава Мудрого, Данила Галицького, Пушкіна. Навести лад на цих вулицях плануємо протягом тижня, – розповів директор КП “Шляхрембуд” Олександр Вегера.

Міський голова Сум доручив оприлюднити графік ремонтних робіт, які виконуватимуть на дорогах обласного центру.

Графік робіт уже затверджений. Я прошу ознайомити з ним депутатів і сумчан. Треба опублікувати цей документ на сайті міськради, аби кожен житель обласного центру міг дізнатися про те, де і коли буде виконуватися ремонт дороги, – зазначив міський голова Сум Олександр Лисенко.

Список доріг, які будемо цьогоріч ремонтувати вже оприлюднений. Зараз працюємо над формування остаточного варіанту графіка робіт, за кілька днів опублікуємо і цей документ, – повідомив начальник управління капітального будівництва і дорожнього господарства СМР Віталій Шилов.

Очільник Сум також звернув увагу на необхідність ремонту шляху по вулиці Чернігівській.

Дуже вона схожа зараз на дорогу на Старе Село. Отой клаптик 20 м у такому стані, як 7 км дороги на Старе Село, які я проїхав за 25 хвилин, коли раніше долав цю відстань за 7 хвилин. Тож, треба зрізати, як ви зробили по вул. Бандери, і хай чекає своєї черги, – зауважив Олександр Лисенко.

Також міські можновладці повідомили, що планують придбати пересувний ваговий комплекс. У місто будуть впускати лише автомобілі, які перевозять вантаж, вагою не більше 12 тонн, адже на більше сумські шляхи не розраховані. Таким чином хоучть зберегти асфальтне покриття.

Коментувати

15 січня 2019