Розбудова округів: як мажоритарники Сумщини виконують обіцянки (інфографіка)

0

“Слово і діло” продовжує моніторити рівень відповідальності нардепів, які представляють мажоритарні виборчі округи в різних регіонах України. Чергова інфографіка показує, як парламентарі від Сумщини виконують обіцянки щодо облаштування своїх округів.

Фото Zaxid.net

Фото Zaxid.net

Всього в Сумській області шість депутатів-мажоритарників, з яких п’ятеро давали різні обіцянки піклуватися про свої округи. Рекордсменом з таких запевнень став Ігор Молоток з Шостки, що дав аж 24 обіцянки на цю тему.

Інфографіка Слово і Діло

Інфографіка Слово і Діло

При цьому Молоток провалив відразу два наміри, з приводу ремонту дороги, яка зносилася на 90%. Спочатку він запевняв, що в 2017 році ділянку дороги Шостка – Клишки – Чапліївка стане проїзною. До того моменту там безуспішно латали ями. З листа Сумської ОДА ми дізналися, що ремонт має бути зроблений ще майже на 8 км дороги. Гроші на ремонт до місцевого бюджету надійшли, але освоїти встигли тільки невелику частину. Таким чином, депутат Молоток не вклався в терміни, які зазначив у своїй обіцянці.

Також Молоток провалив обцінку зробити в 2017 році капітальний ремонт прибудинкових територій в Конотопі за кількома адресами. Але щось пішло не так. За інформацією управління Конотопської міськради, до кінця грудня 2017 року на тих локаціях ремонт не проводився, та навіть і не надходили запити або звернення від народного депутата України.

В Охтирці три з половиною роки тому обрали мажоритарником Владислава Бухарева й досі чекають, коли він виконає свої передвиборчі обіцянки з приводу благоустрою округу, зокрема йдеться про ремонт лікарень.

У далекому 2015 році Бухарев відправив три запити на ім’я тодішнього прем’єр-міністра Яценюка з приводу ремонту трьох лікарень округу. На цьому поки що зусилля нардепа закінчилися.

Олександр Сугоняко (Білопілля) поки що не виконав до кінця запевнення, що візьме під контроль питання створення дитячого садка на вул. Добровільної (Ковпаківський район) в Сумах. Три роки тому йому не вдалося відкрити дитсадок, будівництво якого перенесли на 2016 рік. Після запиту аналітичного порталу “Слово і Діло” Сугоняко ще раз звернувся до мера Сум, щоб питання було вирішене. Для того, аби нардеп встиг виконати обіцянку під час своєї каденції залишився всього лише рік.

Олег Медуниця з Сум запевнив виборців, що буде боротися за ремонт дороги “Київ-Прилуки-Суми”. Він вніс проект закону про додаткове виділення коштів з держбюджету на оновлення автодоріг. За його словами, на капремонт траси державного значення “Охтирка-Харків” вистачить 960 млн грн. Тому, він буде домагатися, щоб решту коштів направили на ремонт шляху “Київ-Прилуки-Суми”.

Коментувати
02 грудня 2020
01 грудня 2020
30 листопада 2020
27 листопада 2020
26 листопада 2020
25 листопада 2020
24 листопада 2020
23 листопада 2020