Розвантаж гардероб: куди в Сумах можна віднести старий одяг

0

Ваша шафа буквально тріщить по швах, а половину речей, які зараз не носите, ви вдягали лише кілька разів? “Трибуна” підготувала перелік місць, куди можна віддати одяг, який більше не потрібен, і при цьому зробити добру справу.

Розвантаж гардероб: куди в Сумах можна віднести старий одяг

Речі для малечі

Кому: клієнтам Центру матері та дитини. Тут перебувають жінки при надії та новоспечені матусі з малятами, які через життєві негаразди не можуть самостійно впоратися із вихованням і доглядом за дітками.

Які речі потрібні: речі в охайному стані для дітей віком 1, 5 – 2 роки. Наразі потребують зимового одягу та взуття. Також можна приносити речі для молодих жінок (теж у відповідному стані).

Куди нести речі: вул. Герасима Кондратьєва, 110, тел. 0542 78 15 27. У робочі дні з 08:00 до 17:00.

До слова, дитячий одяг безстроково приймають і в Сумському товаристві захисту тварин. Волонтери збирають гуманітарний вантаж і щоквартально передають його у Глинську спеціальну школу-інтернат.

Про передачу речей можна домовитися, зателефонувавши за номером 050 30 71 855.

Одяг для нужденних

Кому: підопічним Центру реінтеграції бездомних осіб. Здебільшого йдеться про людей поважного або передпенсійного віку.

Які речі потрібні: нині треба теплі речі, а також нижня білизна. Взагалі ж приймають все, що приносять небайдужі сумчани.

Куди нести речі: вул. Робітниче селище,14, тел. 0542 24 53 05.

Гуманітарка для чотирилапих

Кому: безпритульним собачкам і котикам, які нині живуть у Центрі перетримки Сумського товариства захисту тварин.

Які речі потрібні: наразі в Сумському товаристві захисту тварин приймають вживану постільну білизну і ковдри, які використовують для чотирилапих підопічних.

Куди нести речі: у зоомагазин, що базується в ТЦ “Атлас” по вулиці Петропавлівській, 71 (третій поверх). Також у телефонному режимі можна домовитися з волонтером і передати речі в зручному місці (центр Сум, вулиці Харківська чи Герасима Кондратьєва). Контакти волонтера: 050 30 71 855.

Що і куди наразі не треба приносити

У Сумському товаристві захисту тварин наголошують, що не варто приносити пошкоджений чи порваний одяг, адже його потім все одно викидають на смітник.

У перспективі можуть знадобитися речі вихованцям Сумського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей області. Він базується по вулиці Ковпака, 37. Там перебувають діти від 5 до 18 років.

Поки що їм вистачає одягу, адже днями надійшла гуманітарна допомога. Шкільною формою дітей теж забезпечили.

Потреба в речах може з’явитися у жовтні-листопаді, коли старші вихованці вибувають із Центру і в заклад приходять інші діти. Наразі ж потрібні хіба що дитячі сланці, але не вживані, а нові.

Коментувати
07 серпня 2020
06 серпня 2020
05 серпня 2020
04 серпня 2020
03 серпня 2020