Сезон засмаги: чи змінилися пляжі Сум за два роки (фоторепортаж)

0

Перший місяць літа добігає кінця, а це означає, що містяни вже відкрили купальний сезон та активно відвідують сумські пляжі. У 2019 році ми перевіряли, в яких умовах відпочивають жителі міста, а сьогодні – зробимо це ще раз, і з’ясуємо, чи змінилися пляжі Сум за два роки.

Щось модно, щось вийшло з моди, а щось – вічне. Ця фраза точно описує ситуацію на пляжі біля Харківського мосту: він, як і два, три роки тому, складається зі сміття, пластикових пляшок, пакетів та бруду.

Деякі «локації» тут викликають чимало запитань. Наприклад, цей напівзакритий каналізаційний люк, схований за високою травою, куди легко й просто може впасти людина.

А це місце трохи нагадує сцену з фільму жахів: брудна й давно забута дитяча кофтинка в оточенні сміття, використаних вологих серветок та захисних масок.

Пляж біля «Здибанки», як і раніше, виглядає чистим та охайним. Тут встановлено багато урн. На момент перевірки пляжу всі вони пусті, а дрібне сміття лежить лише деінде. Міст пофарбували, його більше не прикрашають графіті та нецензурна лексика.

На озері Чеха пляжі чисті, пішохідні доріжки прибрані, є багато урн, а на землі немає сміття. Вода також виглядає прийнятно: тут навіть можна зустріти жителів озера – маленьких каченят.

Але кабінки для перевдягання залишаються непридатними для використання. Вони обдерті та понівечені, всередині відкривається не надто приємна картина: бруд, сміття та використані засоби гігієни. Із туалетами ситуація та ж сама. Їх наважиться відвідати хіба хтось дуже сміливий, бо всередині – неприбрані сліди попередніх сміливців.

У цілому, ситуація за два роки не змінилася. Де було чисто – чисто й досі, де брудно – також. Пляжі Сум так і залишаються не обладнаними: немає душових, нормальних туалетів та кабінок для перевдягання.

Коментувати
26 липня 2021
23 липня 2021
22 липня 2021
21 липня 2021
20 липня 2021