Сезон засмаги: чи змінилися пляжі Сум за два роки (фоторепортаж)

0

Перший місяць літа добігає кінця, а це означає, що містяни вже відкрили купальний сезон та активно відвідують сумські пляжі. У 2019 році ми перевіряли, в яких умовах відпочивають жителі міста, а сьогодні – зробимо це ще раз, і з’ясуємо, чи змінилися пляжі Сум за два роки.

Щось модно, щось вийшло з моди, а щось – вічне. Ця фраза точно описує ситуацію на пляжі біля Харківського мосту: він, як і два, три роки тому, складається зі сміття, пластикових пляшок, пакетів та бруду.

Деякі «локації» тут викликають чимало запитань. Наприклад, цей напівзакритий каналізаційний люк, схований за високою травою, куди легко й просто може впасти людина.

А це місце трохи нагадує сцену з фільму жахів: брудна й давно забута дитяча кофтинка в оточенні сміття, використаних вологих серветок та захисних масок.

Пляж біля «Здибанки», як і раніше, виглядає чистим та охайним. Тут встановлено багато урн. На момент перевірки пляжу всі вони пусті, а дрібне сміття лежить лише деінде. Міст пофарбували, його більше не прикрашають графіті та нецензурна лексика.

На озері Чеха пляжі чисті, пішохідні доріжки прибрані, є багато урн, а на землі немає сміття. Вода також виглядає прийнятно: тут навіть можна зустріти жителів озера – маленьких каченят.

Але кабінки для перевдягання залишаються непридатними для використання. Вони обдерті та понівечені, всередині відкривається не надто приємна картина: бруд, сміття та використані засоби гігієни. Із туалетами ситуація та ж сама. Їх наважиться відвідати хіба хтось дуже сміливий, бо всередині – неприбрані сліди попередніх сміливців.

У цілому, ситуація за два роки не змінилася. Де було чисто – чисто й досі, де брудно – також. Пляжі Сум так і залишаються не обладнаними: немає душових, нормальних туалетів та кабінок для перевдягання.

Коментувати
05 жовтня 2022
04 жовтня 2022
03 жовтня 2022
30 вересня 2022
29 вересня 2022
28 вересня 2022
27 вересня 2022
26 вересня 2022
23 вересня 2022
22 вересня 2022
21 вересня 2022
20 вересня 2022