Шана “Сєвєру”: 4 роки тому загинув сумчанин Сергій Табала

0

“Я готовий загинути за Україну і жалкую про те, що можу зробити це лише один раз”, – так говорив захисник Донецького аеропорту із Сум Сергій Табала. 4 роки тому наймолодший кіборг поліг на буремному Сході України. 

Шана “Сєвєру”: 4 роки тому загинув наймолодший кіборг Сергій Табала

Сумчанин Сергій Табала (Сєвєр) з літа 2014 року служив у зоні проведення АТО у складі 5-го окремого батальйону Добровольчого Українського корпусу “Правий сектор”.

Загинув 6 листопада 2014 року під час штурму російськими бойовиками диспетчерської вежі Донецького летовища. Похований на Алеї Слави Центрального міського цвинтаря Сум.

Цього дня земляки відважного воїна, побратими і ті, хто знав мужнього бійця, з особливим сумом згадують легендарного “Сєвєра”.

Сергій Табала нагороджений орденом “Народний Герой України” (посмертно) та нагрудним знаком “За оборону Донецького аеропорту” (посмертно).

У 2016-му одну із вулиць Сум перейменували на честь легендарного земляка. Відтоді вулиця Паризької Комуни має ім’я Сергія Табали (Сєвєра).

Указом Президента України від 21 листопада 2016 року за особисту мужність, героїчне відстоювання прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції Гідності та у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України Табалі Сергію Олександровичу присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

Коментувати

17 травня 2019
16 травня 2019