Що подивитися на вихідних: список фільмів

0

Раніше щоп’ятниці ми публікували добірку безкоштовних заходів на вихідних у Сумах. Проте, з початком карантину відмовилися від цієї рубрики. І хоч зараз обмеження пом’якшили, проте про публічні події говорити ще зарано. 

Сьогодні адміністратори сторінки eclair_tsitat зібрали вам добірку фільмів, які можна подивитися вдома на вихідних. 

Що подивитися на вихідних: список фільмів

Перегляд фільму це більше усвідомлена історія, ніж будь-яка інша. Тому цей список складається з класичних кінострічок, трохи навіжених, аж ніяк не тривіальних і занурюючих на свою глибину.  

Мені здається, що любов до кіно, як і до будь-якого мистецтва потрібно плекати і прищеплювати, адже це певна чуйність того сприйняття, яке має бути частиною будь-якої культури та менталітету. Також любов до кіно виростає від прагнення до естетики, в широкому сенсі цього слова. Ця естетика і про спостереження за пейзажем, людиною, твариною, так і про спостереження за внутрішніми особистісними процесами, думками, реакціями, — пише адміністратор сторінки Валерія.

“8 ½”. Ф. Фелліні (1963) 

Сюрреалістична подорож головного героя з точки “як зрозуміти це життя” до “життя — це свято і воно саме себе пояснить”.

“Персона”. І. Бергман (1966) 

“Персона” – архетип по К. Юнгу — публічна маска людини. У фільмі показана зустріч і взаємодія двох проявів: істинного та публічного. У самоізоляції багато пройшли подібний шлях. 

“Небо над Берліном”. В. Вендерс (1987)

Чуттєве і глибоке творіння Віма Вендерса про ангела, який став людиною, пройшовши шлях любові.

“Балада Бастера Скраггса”. Джоел Давід Коен і Ітан Джессі Коен (2018)

Перед нами фільм-антологія в жанрі вестерн. Події розгортаються на Дикому Заході. У шести самостійних частинах кінострічки перед глядачами з’являються лиходії та добродушні простаки над якими доля вершить свій суд. Трішки притчі, трішки чорного гумору, трішки везіння або навпаки, чогось погірше, трішки майстерності братів Коен і готово. Можна починати кінотрапезу.

“Шлюбна історія “. Ноа Баумбах (2019)

Ця історія про процес розлучення на поверхні і про вміння слухати, говорити, йти на компроміс, про вміння висловитися, усвідомити, про вміння зізнатися й визнати, про вміння просити пробачення і про вміння прощати – в глибині сюжетного тіла.

Етап в житті, через який двоє проходять з великою складністю, але проходять, зберігаючи в собі людину до, під час і після.

А які ваші улюблені фільми? Діліться в коментарях!

Коментувати
28 вересня 2020
25 вересня 2020
24 вересня 2020
23 вересня 2020