Що знімають сумські фотографи: розповідає Олександр Стороженко

0

“Трибуна” продовжує рубрику “Що знімають сумські фотографи”. У матеріалах ми знайомимо сумчан з місцевими фотографами, технікою, знімками та жанрами, в яких працюють митці.  

Сьогодні ми покажемо вам роботи Олександра Стороженка

Що знімають сумські фотографи: розповідає Олександр Стороженко

Чесно кажучи, ніколи не думав, що буду фотографом. За професією я вчитель біології та практичний психолог, тож своє життя пов’язував з іншою галуззю − освітою. Але коли прийшов працювати в Управління інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю, у прес-службу, мені, майже відразу дали в руки фотоапарат і відправили на суспільно-політичний захід. Таким було моє бойове хрещення у світ фокусів і об’єктивів, а ще у безмежний світ пейзажів, портретів і  репортажних фото.

Найцікавішим є те, що знання з психології стали в нагоді − чітко бачу по міміці та жестах − де людина справжня, а де грає на публіку. І саме справжність, щирість облич намагаюся передати на фото, навіть роблячи фотозвіти із нудних, на перший погляд, нарад.

Найчастіше фотографую на Nikon D3300, об’єктив Nikon 18-105 f/3.5- 5.6. Але фото, які ви побачите, виконані на фотоапарат Canon D1200, об’єктив Canon 70-300 f/4 – 5/6. Розумію, що до професійності цим фотоапаратам далеко, але й себе не вважаю професіоналом. Спостерігаю за знаними сумськими майстрами, вчусь і намагаюся знайти свій стиль у фотографії.

Звісно, найбільше знімаю репортажі із суспільно значимих подій Сумщини, але й не можу пройти повз прекрасного заходу сонця − обов’язково зроблю пейзажну світлину, хоча б на мобільний телефон. Тому що сьогодні, через два роки роботи у прес-службі Сумської ОДА, я вже починаю бачити світ крізь призму об’єктива.

Про кого ще з сумських фотографів ви б хотіли більше дізнатися? Надсилайте посилання в коментарі і ми зробимо добірку її/його фото.

Коментувати
22 червня 2020
19 червня 2020
18 червня 2020
17 червня 2020
16 червня 2020