Шість постраждалих внаслідок трагедії в Броварах пройдуть лікування в Австрії

0

Семеро постраждалих українців, які отримали сильні опіки внаслідок аварії гвинтокрила в Броварах 18 січня, відправлять на лікування та реабілітацію до закордонних клінік. 

Шість постраждалих внаслідок трагедії в Броварах пройдуть лікування в Австрії

МОЗ від першого місяця активної війни організовує лікування українців у медичних закладах за кордоном. Від моменту трагедії в Броварах лікування постраждалих та медична евакуація найважчих пацієнтів у клініки Європи відбувається під особистим контролем міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка.

Більшість травмованих зразу госпіталізували до центральної лікарні у м. Бровари, а частину перевели до Київського міського опікового центру. У медзакладах пацієнти отримали усю необхідну медичну допомогу та інтенсивну терапію.

Команда медевакуації МОЗ відразу сконтактувала із міжнародними партнерами. Зокрема, три опікових центри університетських клінік Австрії зголосились забезпечити транспортування пацієнтів спецлітаком та подальше їх лікування.

Дітей та батьків трьох постраждалих сімей було евакуйовано вчора та сьогодні до Австрії. Наступного тижня буде евакуйовано ще одну потерпілу з сім’єю до Швейцарії.

Джерело: МОЗ

Коментувати
03 лютого 2023
02 лютого 2023
01 лютого 2023
31 січня 2023