Школа подружнього життя з’явиться у Сумах

0

Сумські родини, а також пари, які збираються взяти шлюб, запрошують долучитися до участі в проекті “Школа сімейного життя”. Запустять його 17 квітня на базі Освітнього простору POINT #eduspace.

Школа сімейного життя

Школа сімейного життя

Мета проекту – підготувати молоді пари до щасливого подружнього життя, навчити гармонійно будувати сімейні відносини, вирішувати конфліктні ситуації в родині, відповідально планувати створення сім’ї, знизити рівень розлучень в Сумах та області, попередити насилля в сім’ї, популяризувати виховання дітей у повних сім’ях, – зазначають організатори.

Як звільнитися від внутрішніх забобонів та знайти впевненість для створення стосунків? Про що думають чоловіки і що відчувають жінки? Побачення, любов, пропозиція руки та серця, заручини, весілля – як мрію перетворити в реальність? Відповідати на ці питання і не тільки будуть тренери “Школи сімейного життя” Антон та Ірина Проценко.

Участь у проекті безкоштовна. Стартує він 17 квітня о 18:30 в Освітньому просторі POINT #eduspace, що по вул. Харківській, 3/2.

Загалом відбудеться 8 занять тривалістю 1, 5 години, їх проводитимуть щовівторка. Зареєструватися можна за телефоном: 095-060-00-26.

Коментувати

15 січня 2019