Школяр із Сум отримав почесну відзнаку “Олімпіади геніїв” у США

0

Почесну відзнаку “Олімпіади геніїв” отримав десятикласник із Сум Артем Міронець. Таку нагороду він здобув за роботу “Субстратна приуроченість копрофільних аскоміцетів НПП Деснянсько- Старогутський”. Про це йдеться на сайті МОН

Олімпіада геніїв

Олімпіада геніїв

Загалом, на GENIUS Olympiad 2018, яка проходила 11-16 червня у США на базі State University of New York at Oswego, українські школярі здобули 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі.

Зокрема, місця розподілились таким чином:

“Золото”:

•Одинадцятикласник із Закарпаття Валентин Фречка  за роботу “Інноваційна технологія виготовлення паперу із опалого листя”.

•Катерина Малкіна, учениця з Маріуполя, за роботу “Метод біоутилізації поліетилену високої щільності”.

“Срібло”:

•Валерія Тищенко, учениця із Херсона, робота “Перетворювач тривимірних механічних коливань в електроенергію”.

•Максим  Терентьєв, одинадцятикласник із Херсона, робота “Розробка пристроїв для покращення венозного кровообігу за допомогою електричного струму”.

“Бронза”:

•Софія Петришин, одинадцятикласниця зі Львова, робота “Проектування та розробка приладу для передачі цифрової інформації людям з вадами зору”.

•Микола Веремчук, учень із Чернівців, робота “Дослідження впливу параметрів оптичної системи на стабільність частинки в оптичній пастці”.

Крім сумського школяра почесну відзнаку також отримала Анна Волкова, учениця з Чернівців, за роботу “Відновлення ґрунтів забруднених важкими металами”.

У змаганнях взяли участь понад 1300 школярів з усього світу у різних категоріях. Україну на олімпіаді представляли 8 учнів. Усі вони повернулися із нагородами.

Довідково: GENIUS Olympiad 2018 – щорічна міжнародна університетська олімпіада, яка заснована Oswego State University of New York (SUNY) і традиційно проводиться у другій половині червня. Олімпіада проходить  у кілька етапів і надає можливість молоді з різних країн поділитися своїм першим науковим досвідом.

Коментувати

15 лютого 2019
14 лютого 2019
13 лютого 2019