Школярі Сумщини привезли спортивні перемоги з Угорщини

0

Збірна українських школярів виборола 12 золотих, 20 срібних і 20 бронзових медалей на Всесвітніх іграх з єдиноборств серед учнів Combat Games. Фінал змагань та нагородження переможців відбулося у Будапешті.

Українська команда у підсумку здобула 52 медалі – це найбільша кількість нагород серед 20 країн світу.

До складу української збірної увійшли понад 70 учнів з 17 регіонів країни. Від Сумської області участь взяли п’ять спортсменів, чотири з яких зайняли призові місця: Дмитро Дем’яновський – бронзовий призер з греко-римської боротьби, Імед Худжадзе – бронзовий призер з греко-римської боротьби, Юлія Засульська – срібний призер з дзюдо, Олег Пащенко – срібний призер з карате.

Змагання проходили у п’яти видах спорту – вільній боротьбі, греко-римській боротьбі, дзюдо, карате та тхеквондо.