Шосткинець отримав титул кращого боксера Європи

0

З 21 до 28 жовтня у Анталії (Туреччина) відбувався чемпіонат Європи з боксу серед молоді. У складі збірної команди України брав участь вихованець Обласної ДЮСШ «Колос», майстер спорту України з боксу Максим Галінічев.

За результатами вирішального поєдинку у ваговій категорії до 52 кг, Максим Галінічев виборов перемогу над представником Англії та отримав титул найкращого боксера Європи 2017 року. У фінальному поєдинку турніру наш боксер одноголосним рішенням суддів переміг Айвена Прайса.

Відповідно до вирішальних поєдинків у активі нашої команди п’ять нагород цьогорічної континентальної першості.

Відповідно до здобутих нагород Чемпіонату Європи команда України виборола друге загальнокомандне місце на турнірі.