Сім стереотипів, з якими я зіштовхуюся як гей

2

Сім стереотипів, з якими я зіштовхуюся як гей

Андрій, 19 років. 

У моєму житті не було якогось конкретного дня, коли б я прокинувся і зрозумів, що я – гей. Веселка наді мною не здіймалася. У мене просто першочергово не було сексуального потягу до дівчат. Було лише відчуття естетики: гарне волосся, гарні очі, хороша фігура, – не більше. Мати щось з дівчиною мені не хотілося. Коли в школі хлопці дивилися еротичні фотки дівчат, завантажені з інтернету на телефон, то мені було це не цікаво.

Я жив в гомофобному  середовищі, але страхів і переживань, як таких, у мене не було. Мене скоріше зачіпали асоціації гея з якимсь дуже манірним хлопцем. Пам’ятаю, як у школі мені сказали, що я поводжу себе як Сосєдов з “Х-фактору”, – йшлося саме про цю манірність. Я страшно загнав себе в рамки, вважав, що це хиба, що це негарно, намагався себе перевиховати. Зараз я вважаю, що це одна із особливостей людини, складова із великого конструктора, яку люди намагаються зруйнувати шляхом навішування гендерних стереотипів.

Я навіть не пам’ятаю свій перший камінг-аут (ред. прим. – “вихід з шафи”, простіше – розкриття орієнтації). Пам’ятаю найбільш яскраві: перед сестрою, перед одногрупниками. Батьки ще не знають, мама здогадується, але особисто ми це не обговорювали. Батькові не говорю взагалі, знаю, що не сприйме. Йому навіть чоловіче волосся, зібране у хвостик – це: “Я даю тобі гроші, щоб ти пішов і змінив зачіску.

Гомосексуальність – це гріх

Релігія відігравала та відіграє одну з найважливіших ролей у нашому суспільстві. У нас є багато віруючих людей, які через Біблію намагаються вказати на неприродність та паталогічність гомосексуальності. По-перше, Біблія писалася багатьма людьми та багато раз переписувалася. Там пишеться, що лягати з чоловіком, як з жінкою – це гидота. Але тоді були інші поняття: неслухняних дітей потрібно було закидувати камінням, а дівчину, яка є нецнотливою, також чекала фізична розправа. Гидотою називали не лише гомосексуальність, а й молюсків та змішання тканин. Моя точка зору, що гидотою є саме безладні статеві зв’язки як в гетеросексуальних, так і в гомосексуальних парах.

А взагалі, у всіх людей є первородний гріх – ми всі грішники. Злість у відповідь на злість любові не викличе.

Гомосексуальність – це вибір

Найсмішніший стереотип. Як я можу обрати ненависть, дискримінацію, насильство, нерівні права, несприйняття, обмеження? 

Або як я взагалі можу обрати потяг до іншої людини?

Зараз, я думаю, що навіть аби міг обрати іншу сексуальну орієнтацію, то не зробив би цього. Я сприймаю себе, мені комфортно, я не бачу нічого поганого в тому, що мені подобаються чоловіки. Окрім цього я стараюся допомагати іншим представникам ЛГБТІК-спільноти пройти всі етапи самосприйняття.

У геїв просто дівчини нормальної не було

Коли я це чую, то відразу ж говорю, що можливо у гетеросексуалів просто чоловіка нормального не було. Це дуже дивно звучить, правда?

Гомосексуальність – це лише про секс

Так, мене цікавить секс, це нормальні речі. Але для мене секс йде після людських стосунків, після поваги, після симпатії, після романтики, ванілі і всього такого. У гомосексуальних парах є моральна, ментальна близькість, а не лише фізичний контакт.

У гомосексуальних сім’ях діти народжуються геями, лесбійками чи бісексуалами

Тоді чому у гетеросексуальних сім’ях всі діти не є гетеросексуалами? Я виріс в гомофобному середовищі, в гетеросексуальній сім’ї, мій тато брав участь в моєму житті та становленні. Але я гей.

Гомосексуальність можна змінити, перерости чи перевиховати

Природу людини можна визначити, але не можна змінити чи скорегувати. Можна зламати, і взагалі нічого не буде. Буде лише зруйнована психіка та життя.

Гомосексуальність – це хвороба

У 1973 році американська психологічна асоціація виключила гомосексуальність із переліку захворювань. Вони й довели, що це не лікується та не змінюється. Це жахливо, що люди намагаються якось повпливати на сексуальну орієнтацію людини: коли психологи радять геям більше спілкуватися з батьком, налагодити раціон харчування, змушувати себе займатися сексом з жінкою, більше гуляти на свіжому повітрі.

У будь-якій дискусії варто оперувати фактами. І те, що сексуальна орієнтація – не хвороба, і вона не лікується – це факт.  Гомосексуальність не з’являється від пропаганди, не обирається, не корегується, не змінюється в залежності від факторів впливу.

У моєму житті була гомофобія. Я не просто ходжу і радуюся, що я гей, і всі навколо підтримують мене та хвалять. Було психологічне насильство. Уявіть собі, що вам щодня говорять: “Фу, ти народився зі світлою шкірою, як таким можна бути? Назбирай на операцію, ти нездоровий, це дефект!”. 

Сексуальну орієнтацію не обирають, так само як і не обирають колір шкіри, розмір ноги чи тембр голосу.

Коментувати
2 Коментарів
Егор
• 16:49 | 27 лютого 2018

Сергей Червяченко, поспорю с вами…
“Неспособность дать потомство – паталогия”
С этим согласен. Патология… но какое отношение это имеет к геям? Физически всё исправно – вывод не болезнь.
“До последнего времени медицина однозначно признавала гомосексуализм психической патологией.”
Ага, а в период средневековья психические болезни рассматривались как результат дьявольского наваждения, одержимости бесом, вселившимся в больного.
Психическое состояние человека, как хроническое так и кратковременное до конца не изучено. Сомневаюсь, что когда-либо появится возможность понимать мысли и желания других людей.
В моем понимании психическое отклонение – то что может принести вред окружающим или самому больному.
Понятия нормы не существует… То, что не является нормой для большинства не может быть априори ошибочным.
На данный момент, наше общество не готово принять геев такими, какие они есть. Но моральное и физическое давление на людей, которые по факту не сделали ничего плохого – недопустимо.
Кстати само понятие гей так же не описывает конкретную группу людей. Геями называют и парней, которым нравятся парни, и ярко разукрашенных людей которые реально отбитые… Ни один нормальный гей на гей-парад не ходит.

Відповіcти
Сергей
• 17:11 | 28 лютого 2018

Давайте определимся с терминами:
– Википедия Гей — мужчина с гомосексуальной идентичностью.
– Википедия Психическое заболевание влечёт изменения и нарушения в сфере чувств, мышления, поведения, и наряду с этим, по некоторым утверждениям, почти всегда происходят изменения соматических функций организма

Вывод – это психическая болезнь

Відповіcти
01 грудня 2021
30 листопада 2021
29 листопада 2021
26 листопада 2021
25 листопада 2021
24 листопада 2021
23 листопада 2021
22 листопада 2021