Сім’я сумських патрульних у День Святого Валентина здала кров для онкохворих дітей

0

Третій рік поспіль родина патрульних поліцейських Андрій та Юлія Ярмоленко прийшли до Сумського обласного центру служби крові, щоби здати компоненти крові для дітей онкогематологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Сім’я сумських патрульних у День Святого Валентина здала кров для онкохворих дітей

Провести день закоханих із користю та завітати до центру здачі крові — насправді стало нашою сімейною традицією. Цього року ми, навіть, не обговорювали — йти чи ні, — говорять Андрій та Юлія.

Сім’я сумських патрульних у День Святого Валентина здала кров для онкохворих дітей

Любов… Вона може проявлятися по-різному. З чоловіком ми це точно знаємо”, — розповідає Юлія, — “Адже під час патрулювання ми виїжджаємо на різні виклики, потрапляємо в різні ситуації. Часом, навіть добре слово може зробити диво. Що говорити вже про діток, яким життєво необхідна допомога у вигляді крові. Донорство — це найменше, що ми можемо зробити.

Нагадаємо вам історію Андрія та Юлії. Їх знайомство розпочалося із соціальних мереж, а вже у 2012 році закохані одружилися та назавжди поєднали своє життя.12 травня 2016 року, на площі Незалежності, Андрій приймав присягу на вірність українському народові, а вона в цей час дивилася на нього та разом з трирічною донечкою пишалася коханим. Майже півтора року Юля спостерігала за службою Андрія, завжди підтримувала та допомагала йому. Історії з життя патрульної поліції, які розповідав чоловік, змотивували Юлю піти на службу до лав патрульної поліції.

Успішно пройшовши всі відбори та завершивши навчання, 19 січня 2018 року, уже на присягу на вірність українському народові до Юлії прийшов Андрій.

Коментувати
30 квітня 2020
29 квітня 2020
28 квітня 2020
27 квітня 2020
24 квітня 2020
23 квітня 2020