Скандал у Сумах: міського депутата безпідставно внесли до бази “Миротворець”

0

Сумські ЗМІ поширили інформацію про те, що депутата міськради Дмитра Хандуріна внесли до списку бази “Миротворець”. Йдеться про портал, який позиціонує себе як інтернет-представництво Центру досліджень злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки громадян. А сам обранець оприлюднені дані називає недостовірними.

Скандал у Сумах: міського депутата безпідставно включили до бази “Миротворець”

До списку “Миротворця” депутата Сумської міськради внесли ще наприкінці 2015 року. Вказали, що він “бойовик незаконного збройного формування”, котрий має позивний “Спайс”. Суспільного ж резонансу інформація набула майже три роки потому, після публікації в місцевих ЗМІ.

Скрін із сайту “Миротворець”

Мене мабуть так поспішали внести до цієї бази, що навіть не перевірили дані, які оприлюднюють. Приміром, вказано місце проживання, за яким я був знятий із реєстрації ще у 10 класі й після того ніколи там не мешкав. При тому, що адреса, за якою я проживаю є публічною, адже вказана в декларації, – коментує Дмитро Хандурін.

Депутат майже миттєво спростував поширену інформацію. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Помічник міського обранця підготував депутатське звернення до голови УСБУ в Сумській області з проханням провести перевірку даної інформації, підтвердити її або спростувати. Проте надіслати цей запит не встигли. Після широкого розголосу в соцмережах і засобах масової інформації Дмитра Хандуріна видалили із бази.

Скрін із сайту “Миротворець”

З приводу цієї інформації ні мене, ні моїх близьких ніхто не викликав на допити. Федерація страйкболу  – не є забороненою організацією і її члени, серед яких значна кількість атовців, діючих військових та правоохоронців, завжди займали проукраїнську позицію. Дуже дивно, що відомості, що були опубліковані 3 роки тому, потрапили у медіа лише зараз, – говорить депутат міськради.

Чи захищатиме свою ділову репутацію у суді Дмитро Хандурін поки не вирішив. Говорить, що спершу хоче розібратися, хто і навіщо поширив скандальну інформацію.

Коментувати

22 квітня 2019
19 квітня 2019