Скільки абітурієнтів складатиме ЗНО на Сумщині

0

Цього року пункти проведення ЗНО планується організувати на базі 44 закладів освіти Сумської області. 

Скільки абітурієнтів складатиме ЗНО на Сумщині

Загалом, на Сумщині у зовнішньому незалежному оцінюванні візьмуть участь 9 469 майбутніх абітурієнтів.

За словами директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторії Гробової на Сумщині визначено шість округів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання: м. Суми, Глухів, Конотоп, Охтирка, Ромни, Шостка

Що ж стосується пробного ЗНО у 2019 році, то воно проходитиме для всіх бажаючих, які хочуть ознайомитися власне із самою процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

На сьогодні в області кількість бажаючих ознайомитися із попередньою процедурою проведення ЗНО значно збільшилася. Так у порівнянні із 2018 роком, коли кількість учасників на пробне ЗНО була 4765, у цьому році вже зареєстровано 5064 учасників з Сумської області, які обрали 7605 тестів.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено 16 та 23 березня.

Окрему увагу всіх випускників Сумщини директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко звернув на порядок користування мобільними телефонами, адже ними можна буде користуватися до моменту входження на пункт тестування. Користування мобільними засобами зв’язку є порушенням, наслідком якого може бути видалення абітурієнта із пункту тестування та відсторонення від проходження ЗНО.

Коментувати
20 вересня 2021
17 вересня 2021
16 вересня 2021
15 вересня 2021
14 вересня 2021
13 вересня 2021