Спецпроект “Дім”: Ніка шукає господарів у Сумах

0

Серія нарисів “Дім” розповідає про тварин Сумського притулку, які шукають господарів та потребують допомоги.

Ніка

Спецпроект "Дім": Ніка шукає господарів у Сумах

Спецпроект “Дім”: Ніка шукає господарів у Сумах

Ніка – улюблениця багатьох активістів і гостей притулку. Вона молода, наділена надзвичайною енергією та позитивом.

Здається, ця собачка щохвилини прагне уваги, розваг і прогулянок. Ніка з задоволенням піддається дрессурі.

Вона виконує команди “сидіти”, “лежати”, “поруч” і “дай лапу”. Ніка – собака, з якою ваше життя точно стане більш яскравим і позитивним! А ще вона красуня з яскравою зовнішністю.

Якщо ви відчуваєте, що Ніка чекає саме на вас, то ви можете дзвонити за номером одного з волонтерів Товариства (тел. 0503071855).

*Сумське товариство захисту тварин – це добровільне громадське об’єднання, засноване людьми, небайдужими до проблем братів наших менших. Діє на території Сум і області близько 10-ти років. Очолює товариство Олександр Сипленко. Регулярно відвідують притулок для годівлі, вигулу і догляду за тваринами близько 10 волонтерів.

Товариство захисту тварин – некомерційна організація, яка не фінансується органами державної влади та реалізує свої цілі виключно за рахунок членських внесків та благодійних пожертвувань.

Силами волонтерів на території Сум створили Центр перетримки тварин – своєрідний притулок, де чекають на своїх господарів близько 250 собак і кілька десятків котів. Усіх тварин у притулку вакцинують і стерилізують, адже стерилізація – єдиний можливий гуманний спосіб регулювання чисельності безпритульних тварин.

Коментувати

23 січня 2019
22 січня 2019