Спецпроект “Дім”: пес Монті досі шукає господарів у Сумах

0

Серія нарисів “Дім” розповідає про тварин Сумського притулку, які шукають господарів та потребують допомоги.

Монті

Пес Монті шукає господарів у Сумах

Монті – старожил Центру перетримки. Він уже не перший рік чекає свого господаря. У притулку йому комфортно, але ж сім’ю, котра дбатиме про нього, ніхто не може замінити.

Він красивий і спокійний пес, доволі флегматичний, врівноважений. Крім того, Монті чудово охороняє територію.

Якщо ви хочете, щоб Монті поселився саме у вашому домі, телефонуйте волонтерам Товариства – 0660833819 Аліна або 0503071855 Ілона.

*Сумське товариство захисту тварин – це добровільне громадське об’єднання, засноване людьми, небайдужими до проблем братів наших менших. Діє на території Сум і області близько 10-ти років. Очолює товариство Олександр Сипленко. Регулярно відвідують притулок для годівлі, вигулу і догляду за тваринами близько 10 волонтерів.

Товариство захисту тварин – некомерційна організація, яка не фінансується органами державної влади та реалізує свої цілі виключно за рахунок членських внесків та благодійних пожертвувань.

Силами волонтерів на території Сум створили Центр перетримки тварин – своєрідний притулок, де чекають на своїх господарів близько 250 собак і кілька десятків котів. Усіх тварин у притулку вакцинують і стерилізують, адже стерилізація – єдиний можливий гуманний спосіб регулювання чисельності безпритульних тварин.

Коментувати

19 квітня 2019
18 квітня 2019
17 квітня 2019