Спецпроект “Дім”: собачка Фіона шукає господарів у Сумах

0

Серія нарисів “Дім” розповідає про тварин Сумського притулку, які шукають господарів та потребують допомоги.

Фіона

Собачка Фіона шукає господарів у Сумах

Дивовижна Фіона шукає дивовижних людей із добрим серцем. Собака просто незабутня! Вона – маленький стрибунець.

Коли підходиш до Фіони, вона починає підстрибувати від радості, бо знає, що її підуть вигулювати.

Фіона дуже віддана одному господарю, чудова захисниця, яка прекрасно впорається із охороною вашої оселі, швидко вивчає команди, жаль говорити не вміє. Собака стерилізована і вакцинована.

Якщо ви хочете, щоб Фіона стала саме вашим домашнім улюбленцем, телефонуйте волонтерам Товариства – 0660833819 Аліна або 0503071855 Ілона.

*Сумське товариство захисту тварин – це добровільне громадське об’єднання, засноване людьми, небайдужими до проблем братів наших менших. Діє на території Сум і області близько 10-ти років. Очолює товариство Олександр Сипленко. Регулярно відвідують притулок для годівлі, вигулу і догляду за тваринами близько 10 волонтерів.

Товариство захисту тварин – некомерційна організація, яка не фінансується органами державної влади та реалізує свої цілі виключно за рахунок членських внесків та благодійних пожертвувань.

Силами волонтерів на території Сум створили Центр перетримки тварин – своєрідний притулок, де чекають на своїх господарів близько 250 собак і кілька десятків котів. Усіх тварин у притулку вакцинують і стерилізують, адже стерилізація – єдиний можливий гуманний спосіб регулювання чисельності безпритульних тварин.

Коментувати

17 червня 2019
14 червня 2019
13 червня 2019