Спецпроект “Дім”: собачка Кріста шукає господарів у Сумах

0

Серія нарисів “Дім” розповідає про тварин Сумського притулку, які шукають господарів та потребують допомоги.

Кріста

Кріста шукає господарів у Сумах

Кріста – маленька і дуже мила собачка, активна і допитлива.

Вона зовсім мініатюрна, одна із найменших крихіток, що нині живуть в притулку. Тож ця собачка зможе спокійно мешкати навіть у невеликій квартирі. Подаруйте цій красунечці шанс знайти родину.

Якщо ви хочете, щоб Кріста поселилася саме у вашому домі, телефонуйте волонтерам Товариства – 0660833819 Аліна або 0503071855 Ілона.

*Сумське товариство захисту тварин – це добровільне громадське об’єднання, засноване людьми, небайдужими до проблем братів наших менших. Діє на території Сум і області близько 10-ти років. Очолює товариство Олександр Сипленко. Регулярно відвідують притулок для годівлі, вигулу і догляду за тваринами близько 10 волонтерів.

Товариство захисту тварин – некомерційна організація, яка не фінансується органами державної влади та реалізує свої цілі виключно за рахунок членських внесків та благодійних пожертвувань.

Силами волонтерів на території Сум створили Центр перетримки тварин – своєрідний притулок, де чекають на своїх господарів близько 250 собак і кілька десятків котів. Усіх тварин у притулку вакцинують і стерилізують, адже стерилізація – єдиний можливий гуманний спосіб регулювання чисельності безпритульних тварин.

Коментувати

24 травня 2019
23 травня 2019
22 травня 2019