Спецпроект “Дім”: собачка Мальта шукає господарів у Сумах

0

Серія нарисів “Дім” розповідає про тварин Сумського притулку, які шукають господарів та потребують допомоги.

Мальта

Спецпроект “Дім”: собачка Мальта шукає господарів у Сумах

Шикарна собака, прекрасний компаньйон, чудовий друг – це все про неї! Якщо про собак можна говорити, що вони харизматичні, то серед них точно є Мальта.

Вона хитрюжка як зовні, так і за характером. Мальті близько року, вона грайлива й активна. Собака стерилізована і щеплена.

Спецпроект “Дім”: собачка Мальта шукає господарів у Сумах

Хочете, щоб Мальточка стала саме вашим вірним другом, тоді телефонуйте волонтерам Товариства – 0660833819 Аліна або 0503071855 Ілона.

*Сумське товариство захисту тварин – це добровільне громадське об’єднання, засноване людьми, небайдужими до проблем братів наших менших. Діє на території Сум і області близько 10-ти років. Очолює товариство Олександр Сипленко. Регулярно відвідують притулок для годівлі, вигулу і догляду за тваринами близько 10 волонтерів.

Товариство захисту тварин – некомерційна організація, яка не фінансується органами державної влади та реалізує свої цілі виключно за рахунок членських внесків та благодійних пожертвувань.

Силами волонтерів на території Сум створили Центр перетримки тварин – своєрідний притулок, де чекають на своїх господарів близько 250 собак і кілька десятків котів. Усіх тварин у притулку вакцинують і стерилізують, адже стерилізація – єдиний можливий гуманний спосіб регулювання чисельності безпритульних тварин.

Коментувати

17 червня 2019
14 червня 2019
13 червня 2019