Спецпроект “Дім”: собачка Манька шукає господарів у Сумах

0

Серія нарисів “Дім” розповідає про тварин Сумського притулку, які шукають господарів та потребують допомоги.

Маня

Собачка Маня шукає господарів у Сумах

Грізна охоронниця території, гучний “дзвіночок”, чудова подружка – Манька.

Собаку вже брали в будинок, але бачте Маня дуже відповідально захищала господарів і вкусила за ногу стороннього гостя .. Людей не зрозумієш, то “не гавкає”, то “гавкає” занадто.

Якщо ви цінуєте в собаці – собаку, а не просто знаряддя для варти, то волонетри з радістю віддадуть Маню в хороші руки. Собака стерилізована і щеплена від сказу.

Хочете, щоб Маня стала саме вашим вірним другом, тоді телефонуйте волонтерам Товариства – 0660833819 Аліна або 0503071855 Ілона.

*Сумське товариство захисту тварин – це добровільне громадське об’єднання, засноване людьми, небайдужими до проблем братів наших менших. Діє на території Сум і області близько 10-ти років. Очолює товариство Олександр Сипленко. Регулярно відвідують притулок для годівлі, вигулу і догляду за тваринами близько 10 волонтерів.

Товариство захисту тварин – некомерційна організація, яка не фінансується органами державної влади та реалізує свої цілі виключно за рахунок членських внесків та благодійних пожертвувань.

Силами волонтерів на території Сум створили Центр перетримки тварин – своєрідний притулок, де чекають на своїх господарів близько 250 собак і кілька десятків котів. Усіх тварин у притулку вакцинують і стерилізують, адже стерилізація – єдиний можливий гуманний спосіб регулювання чисельності безпритульних тварин.

Коментувати

17 червня 2019
14 червня 2019
13 червня 2019