Спецпроект “Дім”: собачка Маша шукає господарів у Сумах

0

Серія нарисів “Дім” розповідає про тварин Сумського притулку, які шукають господарів та потребують допомоги.

Маша

Собачка Маша шукає господарів у Сумах

Досі чекає свого господаря Маша, яку врятували із Сумського НВО. Заводчани тривалий час підгодовували собаку, потім, у зв’язку зі звільненням працівників, тварин наказали прибрати, серед них була й Маша.

Маша – активна і життєрадісна собака, сильна, хоробра, позитивна. Їй ще немає й року. Вона стерилізована.

Собачка Маша шукає господарів у Сумах

Якщо ви хочете, щоб Маша стала саме вашим домашнім улюбленцем, телефонуйте волонтерам Товариства – 0660833819 Аліна або 0503071855 Ілона.

*Сумське товариство захисту тварин – це добровільне громадське об’єднання, засноване людьми, небайдужими до проблем братів наших менших. Діє на території Сум і області близько 10-ти років. Очолює товариство Олександр Сипленко. Регулярно відвідують притулок для годівлі, вигулу і догляду за тваринами близько 10 волонтерів.

Товариство захисту тварин – некомерційна організація, яка не фінансується органами державної влади та реалізує свої цілі виключно за рахунок членських внесків та благодійних пожертвувань.

Силами волонтерів на території Сум створили Центр перетримки тварин – своєрідний притулок, де чекають на своїх господарів близько 250 собак і кілька десятків котів. Усіх тварин у притулку вакцинують і стерилізують, адже стерилізація – єдиний можливий гуманний спосіб регулювання чисельності безпритульних тварин.

Коментувати

24 травня 2019
23 травня 2019
22 травня 2019