Спецпроект “Дім”: собака Абба шукає господарів у Сумах

0

Cерія нарисів «Дім» розповідає про тварин Сумського притулку, які шукають господарів та потребують допомоги.

Абба

Абба шукає господарів у Сумах

Абба шукає господарів у Сумах

Кавказька вівчарка Абба може стати не лише відданим другом для родини, а ще й чудовою захисницею.

Абба – сильна і мудра собака. Лагідна зі своїми господарями, але незнайомців просто так у дім не пустить.  Собака вакцинована і стерилізована.

На прогулянці з Аббою треба дбати про дистанцію з іншими чотирилапими. Вона не проявляє агресії до тварин, які її оточують, але не варто забувати про особливості породи.

Якщо ви відчуваєте, що Абба чекає саме на вас, телефонуйте волонтерам Товариства – 0660833819 Аліна або 0503071855 Ілона.

*Сумське товариство захисту тварин – це добровільне громадське об’єднання, засноване людьми, небайдужими до проблем братів наших менших. Діє на території Сум і області близько 10-ти років. Очолює товариство Олександр Сипленко. Регулярно відвідують притулок для годівлі, вигулу і догляду за тваринами близько 10 волонтерів.

Товариство захисту тварин – некомерційна організація, яка не фінансується органами державної влади та реалізує свої цілі виключно за рахунок членських внесків та благодійних пожертвувань.

Силами волонтерів на території Сум створили Центр перетримки тварин – своєрідний притулок, де чекають на своїх господарів близько 250 собак і кілька десятків котів. Усіх тварин у притулку вакцинують і стерилізують, адже стерилізація – єдиний можливий гуманний спосіб регулювання чисельності безпритульних тварин.

Коментувати

15 січня 2019