Спортсмени Сумщини вибороли 24 медалі на Всеукраїнських змаганнях зі спортивної аеробіки

0

У Житомирі відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивної аеробіки серед юніорів, юнаків та молоді «Кубок Корольова».

Учасниками змагань були представники з Запорізької, Київської області, міст Київ, Одеса, Тернопіль, Харків, Черкаси, Житомир, а також Сумської області. Загалом було майже 200 спортсменів. Спортсмени виступали в різних видах програм: індивідуальні вправи (дівчата та юнаки), змішані пари, трійки, групи, аероденс, аеростеп, фанк.

У загальному заліку Сумська область посіла друге місце, виборовши 5 золотих, 10 срібних та 9 бронзових медалей.