Спортсмени з Сумщини вибороли медалі на Кубку Харківської області з шотокан карате

0

Тринадцять медалей переможців відкритого Кубку Харківської області з шотокан карате SKIF вибороли охтирські спортсмени серед 600 учасників змагань з Харківської, Запорізької та Сумської області.

Команда міста Охтирки під керівництвом тренера В’ячеслава Копила виборола переможні загальнокомандні місця: І місць – 3, ІІ місць – 4, ІІІ місць – 6.

В особистому заліку переможцями стали: Копил Арсен – 1 місце куміте, 2 місце ката, Богомол Владислав – 1 місце куміте, Кучер Артем – 1 місце куміте, 3 місце ката, Сакович Олександр – 2 місце куміте, Думчиков Віталій – 2 місце ката, 2 місце куміте, Давидов Дмитрій – 3 місце ката, Бабенко Катерина – 3 місце ката, Овчаренко Кирило – 3 місце ката, Турчанінова Поліна – 3 місце куміте, Гуцев Костянтин – 3 місце ката.