Студенти сумських вишів можуть виграти 13 тисяч гривень

0

Студентам університетів пропонують взяти учать в конкурсі з написання дослідницьких робіт із економічної глобалізації та шостого технологічного устрою. Про це йдеться на сайті МОН

У цьому конкурсі можуть взяти участь студенти університетів 2-5 курсів різних спеціальностей та форм навчання. Роботи прийматимуть до 10 грудня 2018 року.

Тема конкурсу: “Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій”. У своїх дослідженнях учасники можуть застосовувати знання з маркетингу, менеджменту, економіки тощо.

Якщо ви хочете поділитися своїм баченням розвитку країни та здобути досвід наукових досліджень, надсилайте статтю-дослідження за посиланням. Захист робіт та визначення переможців проведуть наприкінці грудня, – зазначають у Міносвіти.

Призовий фонд конкурсу складає 27 тисяч гривень. Ці кошти будуть розподілені між трьома переможцями. За перше місце дадуть 13 тисяч гривень, срібний призер отримає 7 500, а бронзовий – 3 500 гривень.

Переможців визначатиме журі конкурсу, до складу якого увійде генеральний директор директорату інновацій та трансферу технологій МОН Дар’я Чайка, науковці, представники бізнесу та роботодавці.

Коментувати
07 грудня 2022
06 грудня 2022