Субсидіанти мають негайно повідомляти про зміну особистих даних

0

Отримувачі житлових субсидій повинні вчасно інформувати Департамент соціального захисту населення про будь-які зміни персональних даних зареєстрованих осіб, – повідомляє Інформаційний портал СМР

Змінились персональні дані-повідомляй у Департамент соцзахисту

Змінились персональні дані-повідомляй у Департамент соцзахисту

Для розрахунку субсидії отримується необхідна інформація від обслуговуючих організацій, житлово-будівельних (житлових) кооперативів, ОСББ та організацій, що надають житлово-комунальні послуги, Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби України тощо.

Відповідно до пункту 8 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 848 від 21 жовтня 1995 року, для призначення субсидії сукупний дохід обчислюється виходячи з доходів, нарахованих особам, які досягли 14-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи, – йдеться у повідомленні.

Наступний рохрахунок субсидій почнеться у травні цього року. Для обчислення розміру житлових пільг використовують інформацію про доходи членів домогосподарства.

Державна фіскальна служба України може оперативно надати цю інформацію, якщо громадяни своєчасно повідомляють міський Департамент соцзахисту населення про усі зміни в персональних даних. Йдеться про зміну прізвища, реєстраційного номера облікової картки платника податку, паспортних даних (в тому числі, паспорта громадянина України у формі ID-картки).

Фахівці наголошують, якщо сумчани вчасно інформують про вказані зміни, то й субсидію на наступний термін призначають швидше.

Будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб повинен надати інформацію про зміни персональних даних осіб, які зареєстровані в житловому приміщенні, з метою подальшої реалізації права на призначення житлової субсидії, – зазначають у Департаменті соціального захисту населення СМР.

Прийом здійснюється в громадській приймальні департаменту за адресою: 40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35 (з понеділка по четвер – з 8:00 до 18:00, y п’ятницю – з 8:00 до 17:00, у суботу – з 8:00 до 13:00) та у віддалених робочих місцях за місцем проживання громадян: м. Суми, вул, Охтирська, буд. 11; вул. Інтернаціоналістів, буд. 21; вул. Романа Атаманюка, буд. 49 А (з понеділка по четвер – з 8:00 до 17:15, y п’ятницю з 8:00 до 16:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00).

Коментувати

15 січня 2019