Сучасний ЦНАП з’явиться у Тростянці

0

Концепцію створення міськрайонного Центру надання адміністративних послуг затвердили депутати Тростянецької міськради. 

Сучасний ЦНАП з’явиться у Тростянці

Тростянецька громада навесні поточного року пройшла конкурсний відбір й отримала фінансову підтримку на облаштування сучасного ЦНАПу за міжнародною програмою “U-LEAD з Європою”.

За надані фінансові ресурси буде повністю переобладнано Центр надання адміністративних послуг, а саме: придбано нові меблі, оргтехніку, програмне забезпечення, здійснено навчання працівників. 

Концепцію створення міськрайонного ЦНАПу на 2018-2020 роки 15 листопада затвердили депутати Тростянецької міської ради.

Фото Тростянецької міськради

З бюджету Тростянецької міської ради на капітальний ремонт приміщення ЦНАПу (це приміщення в центрі міста, в якому раніше працювали Гетьманський національний парк та Брокбізнесбанк) виділено 500 тисяч гривень. Наразі там тривають ремонтні роботи – зовнішні та внутрішні.

Фото Тростянецької міськради

Фото Тростянецької міськради

За словами керуючої справами виконавчого комітету Тростянецької міської ради Алли Біловол, приміщення міськрайонного ЦНАПу буде обладнане пандусом, матиме велопарковку, доглянуту навколишню територію.

У самому ж Центрі надання адмінпослуг створять комфортну зону очікування для відвідувачів, встановлять платіжні термінали та запровадять чимало інших зручностей.

Крім того, у планах закупівля спецобладнання для виготовлення закордонних паспортів у Тростянецькому міськрайонному ЦНАПі.

До слова, на початку жовтня 2018 року був підписаний меморандум про спільне надання адміністративних послуг населенню Тростянецької громади та району. Новостворений ЦНАП надаватиме громадянам 145 видів різних адмінпослуг.

Нагадаємо, сучасні центри надання адміністративних послуг за підтримки міжнародних донорів будуть побудовані в Боромлянській, Зноб-Новгородській, Кролевецькій та Тростянецькій ОТГ, а також у місті Ромни.

Коментувати

24 травня 2019
23 травня 2019
22 травня 2019