Суд зобов’язав “Сумитеплоенерго” модернізувати ТЕЦ

0

“Сумитеплоенерго” має провести реконструкцію та модернізацію Сумської ТЕЦ. Виконати ці роботи суб’єкт господарювання зобов’язали у судовому порядку, – повідомляє прес-служба прокуратури Сумщини. 

Сумська ТЕЦ

Сумська ТЕЦ

Встановлено, що згідно з договором оренди від 1 вересня 2005 року Сумська міськрада передала у користування ТОВ «Сумитеплоенерго» комунальне майно – цілісний майновий комплекс з виробництва, транспортування тепла та електричної енергії у місті Суми.

За умовами додаткової угоди, укладеної у 2013 році, орендар з метою забезпечення стабільної роботи обладнання, збільшення теплового та електричного навантаження, що забезпечує потреби міста, взяв на себе зобов’язання у строк до 2015 року розробити та погодити проект реконструкції Сумської ТЕЦ та до кінця 2020 року завершити його реалізацію. Зазначені обставини були серед визначальних при ухваленні місцевою владою рішення про продовження ТОВ «Сумитеплоенерго» строку оренди на довготривалий період, – йдеться у повідомленні.

Однак,  підприємство вчасно не здійснило переоснащення та модернізацію ТЕЦ, а значить – порушило договірні зобов’язання.

З метою захисту порушених інтересів держави та територіальної громади Сум регіональна прокуратура звернулась до обласного Господарського суду з вимогою зобов’язати ТОВ «Сумитеплоенерго» виконати відповідні обов’язки за договором оренди комунального майна.

Згідно із рішенням Феміди, цей позов задоволено повністю.

Коментувати

17 червня 2019
14 червня 2019
13 червня 2019