До Сум прибув 25-й гуманітарний вантаж зі Швейцарії

0

Сумчани отримали чергову допомогу від благодійного фонду «Help-Point Sumy». Гуманітарний вантаж прибув зі Швейцарії до обласного центру 19 квітня, – йдеться на сайті міськради. 

Фото smr.gov.ua

Фото smr.gov.ua

У семи вантажівках – устаткування для лікувальних закладів, одяг та оснащення для пожежників і рятувальників, меблі для лікарень і шкіл, посуд, медичні матеріали, дитячі іграшки тощо

Загальна вага вантажу зі Швейцарії (25-го за рахунком) становить 57,3 т, а вартість – 294,8 тис. гривень. Частина предметів була у вжитку, але вони знаходяться у гарному стані. Попередньо речі пройшли дезінфекційну обробку.

Фото smr.gov.ua

Фото smr.gov.ua

Фото smr.gov.ua

Фото smr.gov.ua

Зустрічали гуманітарний конвой на кордоні Сумської та Чернігівської областей. Це перший із двох вантажів, що надійде сумчанам від швейцарських благодійників цього року. Другий очікується у вересні.

Фото smr.gov.ua

Фото smr.gov.ua

Фото smr.gov.ua

Фото smr.gov.ua

До слова, дружні стосунки між містами Волен і Суми тривають із 2004 року. Тоді область отримала зі Швейцарії першу пожежну машину.

У 2005 році був створений Благодійний фонд «Help-Point Sumy». Того ж року була укладена офіційна трьохстороння угода між благодійним фондом керівництвом м. Суми і Сумською облдержадміністрацією.

Із 2008 року активну участь у фінансуванні добродійного проекту бере Уряд кантону Ааргау.

Коментувати
07 серпня 2020
06 серпня 2020
05 серпня 2020
04 серпня 2020
03 серпня 2020