Сумчан безкоштовно тестуватимуть на гепатит С в центрі міста

0

Завтра, 28 липня, у Сумах відбудеться акція з нагоди Всесвітнього Дня боротьби з вірусними гепатитами.

Фото ілюстративне

Захід організовує громадська організація Клуб “Шанс” / Club Chance спільно з фахівцями КНП СОР “Медичний клiнiчний центр iнфекцiйних хвороб i дерматології iм. З. Й. Красовицького”. На акції також можна буде проконсультуватися з фахівцями Клініка Дружня До Молоді.

Під час акції кожен охочий зможе безкоштовно в мобільній амбулаторії Клуб “Шанс” / Club Chance пройти експрес-тест на гепатит С, отримати практичні рекомендації з профілактики вірусних гепатитів і алгоритм дій у разі діагностування інфекції.

Організатори безкоштовно розповсюджуватимуть серед громадськості тематичну літературу.

Захід відбудеться на площі Покровській (біля Центрального універмагу (ЦУМ). Початок о 16:00.

Гепатит не вбиває, коли є своєчасне тестування та доступ до лікування.

Довідково: 28 липня відзначається Всесвітній день боротьби з гепатитами. Гепатит C — захворювання печінки, зумовлене вірусом гепатиту С. Вірус може спричиняти як гостру, так і хронічну інфекцію. Вірус гепатиту C (ВГС), в основному, передається під час контакту з інфікованою кров’ю чи біологічними рідинами інфікованої людини.

За статистикою Центр громадського здоров’я України, станом на 1 січня цього року, в Україні зареєстровано 7 179 нових випадків вірусного гепатиту С. Загалом, 87 269 людей перебувають під медичним наглядом. У 2019 році проліковано 7 302 людини. Всього ж, за оцінками, 1 342 418 українців інфіковані ВГС.

Коментувати
03 серпня 2020
31 липня 2020
30 липня 2020
29 липня 2020
28 липня 2020