Сумчан закликають вакцинуватися кору та дифтерії. Це безкоштовно

0

Амбулаторії Сум забезпечені вакцинами, необхідними для щеплення від кору та дифтерії, це єдиний дієвий метод профілактики.

Сумчан закликають вакцинуватися кору та дифтерії. Це безкоштовно

До середини року в місті спостерігалось збільшення кількості хворих на кір. Загалом серед дорослих і дітей було зареєстровано 80 випадків захворювання. В останні півтора місяця нових хворих не реєстрували.

Щодо дифтерії, протягом року хворобу підозрювали у трьох містян (двох дітей та одного дорослого), проте діагноз не був підтверджений.

Єдиним дієвим методом профілактики кору та дифтерії є щеплення. Вакцини, що входять до Календаря профілактичних щеплень, у тому числі вакцини від кору та дифтерії, закуповуються за державні кошти, тому щеплення безоплатні. Медична мережа міста забезпечена ними в достатній кількості.

Для того, щоб зробити щеплення від кору чи дифтерії необхідно звернутись до лікаря первинної ланки, з яким підписана декларація, котрий після консультації та огляду дасть направлення на щеплення. Необхідними для вакцинації витратними матеріалами, так само як і вакцинами, медичні заклади міста забезпечені.

Коментувати
25 вересня 2020
24 вересня 2020
23 вересня 2020
22 вересня 2020
21 вересня 2020