Сумчан запрошують на майстер-клас декоративного розпису предметів війни

0

26 вересня мешканці та гості Сум вперше зможуть спробувати власноруч торкнутись пензлями до металу війни. У Агенції промоції “Суми” двоє майстринь-добровольців, Аліса Шрамко та Аліна Косовська, протягом двох годин ділитимуться з сумчанами секретами перетворення війни на мистецтво, а також розкажуть, як працюють їхні майстерні на лінії фронту.

Сумчан запрошують на майстер-клас декоративного розпису предметів війни

До цього часу мало хто бачив, як чарівно та легко смертоносне залізяччя розквітає в руках військових художників. Вже четвертий рік поспіль на позиціях неподалік Донецька розвідники та добровольці торкаються пензлями війни і перетворюють гільзи, хвостовики й уламки на справжні витвори мистецтва. Крім того, що така арт-терапія допомагає їм відвести душу в суворих буднях війни, готові вироби приносять цілком вимірюваний результат – вони продаються в благодійній крамничці “Сувеніри з війни”, а виручені кошти повертаються до розвідників і дають змогу отримати спорядження та обладнання для ефективного знищення ворогів.

Майстер-клас відбудеться у суботу, 26 вересня, з 15:00 до 17:00 у Сумській міській галереї (вул. Соборна, 27).

Як потрапити на захід?

Майстер-клас проводиться безкоштовно для всіх бажаючих. На окремому стенді будуть представлені вже готові сувеніри, виготовлені бійцями. За бажанням, їх можна буде придбати за благодійні внески – виручені кошти допоможуть поставити на зимові колеса автомобіль екіпажу аеророзвідки.

Що буде з сувенірами, які ви спробуєте виготовити?

Ви можете забрати готові вироби собі на згадку або, за бажанням, залишити їх у нашій благодійній крамничці для продажу на заходах в інших містах України.

Організатор заходу: Благодійний фонд «Зорі надії».

Коментувати
28 вересня 2020
25 вересня 2020
24 вересня 2020
23 вересня 2020
22 вересня 2020