Сумчан запрошують на презентацію книжки Євгенії Сенік

0

“Будинок із сірників, узятих із різних коробок” – роман, головною темою якого є “бездомність”. Його персонажі, життєві історії та портрети базуються на реальних подіях. 

Сумчан запрошують на презентацію книжки Євгенії Сенік

Над книгою Євгенія працювала впродовж 2012–2017 років. Саме 2012 року вона вперше поїхала до спільноти у Швейцарію, щоб збирати матеріал. Аби зануритися всередину теми та побачити речі очима безпритульних, письменниця мусила і сама частково стати бездомною. Авторка вважає, що цей досвід є дуже цінним і для України, тим більше, що тема безпритульності виводить на інші важливі проблеми – екології та сортування сміття, переробки матеріалу та recycling, інклюзії.

Євгенія Сенік – письменниця родом із Луганська. Авторка книжок «Przepraszam», «Письмовий стіл», «Країна У, або Казки чужим дітям». Учасниця багатьох мистецьких резиденцій і літературних заходів у Швейцарії та Франції. У своїх творах приділяє багато уваги соціальним темам та пошукам відповідей на екзистенційні питання.

Візуальну частину проекту втілив художник-ілюстратор Сергій Костишин. Він проілюстрував роман малюнками у стилі коміксів, створивши у такий спосіб додатковий інтерактивний рівень видання.

Початок – о 18:30
Адреса: вул. Соборна, 44.
Вхід вільний.

Коментувати
25 лютого 2020
24 лютого 2020
21 лютого 2020
20 лютого 2020