Сумчан запрошують взяти участь у битві патріотів

0

Молодь Сум кличуть приєднатися до найбільшої спортивно-патріотичної теренової гри України “Гурби-Антонівці”.

Гурби-Антонівці

Гурби-Антонівці

Вже 16-й рік поспіль понад 400 юнаків та дівчат із всієї України з’їдуться на місце найбільшого в історії бою Української Повстанської Армії. Гра традиційно відбудеться в урочищі Гурби, що знаходиться на межі Тернопільської та Рівненської областей.

Захід організовує Міністерство молоді і спорту України у партнерстві з громадською організацією “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”.

Молодь, озброївшись витривалістю і жагою до перемоги, демонструє всю міць та силу духу українців, і не тільки, оскільки участь у грі неодноразово брали юнаки з Білорусії, Литви, США.  В розпорядженні гравців 20 км² терену та 60 годин, щоб “вижити” та побороти суперника. Часто найцікавіші події розгортаються саме вночі. За перемогу змагаються 2 курені – “Вовки” та “Леви”. А “життя” учасника – це нарукавна пов’язка. Перемогти – означає здобути найбільшу кількість балів: “вбити” якомога більше суперників, знайти ворожий штаб з прапором та втримати свій.

Фото gurby.org.ua

Фото gurby.org.ua

Цьогоріч зміни у правилах: зголошення в курені відбувається за регіональним розподілом ( тобто певна область в повному складі буде грати за один з куренів). За курінь Левів : гратимуть Львів та Київ. За курінь Вовків гратиме Тернопіль, Суми та Харків. Решта областей розподілятимуть організатори згодом, – зазначають організатори.

Незмінний опонент обох команд – курінь “Їжаки” або ж Диверсанти,  які не претендують на перемогу, але чинять перешкоджають “Вовкам” і “Левам”.

Раніше, аби стати Диверсантом потрібно побувати на грі не менше 3-х разів, то цьогоріч зголошення в курінь диверсантів відбуватиметься за особистим запрошенням начальника диверсантів. Обиратимуть їх з учасників, котрі подали анкету, неважливо від кількості проведених попередньо ігор.

У грі можуть взяти участь дівчата та хлопці віком від 18 до 29 років.

Коментувати

15 січня 2019