Сумчанам пропонують опинитися в залі судових засідань

0

Україна стала єдиною країною, де розпочали масштабну відеофіксацію судових справ. Це відбувається за допомогою технології віртуальної реальності VR 360. Такі інновації дозволять одночасну зйомку та перегляд відео судового процесу у вимірі 360 градусів, тобто з усіх можливих кутів та ракурсів навколо камери. Про це повідомляє Відкритий суд.

Сумчанам пропонують опинитися в залі судових засідань

Сумчанам пропонують опинитися в залі судових засідань

За допомогою технології VR 360здійснюється одночасний запис всього простору, що допомагає досягнути ефекту присутності глядача у залі судових засідань.

Таке відео можна переглядати вже сьогодні на будь-якому комп’ютері або смартфоні, відвідавши YouTube канал Відкритий Суд.  Самостійно стежити за всім, що відбувається в ході розгляду справи можна просто нахиляючи свій смартфон у різні боки, або ж перетягуючи площину екрану на комп’ютері, – йдеться у повідомленні.

До слова, ініціатива заснова проектом “Відкритий Суд”, який майже за два роки здійснив відеофіксацію понад 5000 судових справ у всіх областях України. Мета проекту – забезпечити суспільство відкритою інформацією про рішення та дії правосуддя, затвердити високі стандарти судового процесу та посилити гарантії дотримання процесуальних прав учасників судових справ.

Коментувати

21 жовтня 2019
18 жовтня 2019