Сумчанам пропонують повечеряти при свічках заради Планети

0

Сумчан запрошують приєднатися до Години Землі – міжнародної кампанії, під час якої люди та організації по всьому світі символічно вимикають освітлення та електроприлади на одну годину, щоб об’єднатися та показати готовність до дій заради майбутнього планети.

Сумчанам пропонують повечеряти при свічках заради Планети

Цьогорічна Акція відбудеться 30 березня. Тема кампанії – Connect2Earth (“Злови зв’язок з Землею”) – підкреслює, що людству потрібно відновити втрачений контакт із планетою.

У рамках Години Землі сумчанам та власникам сумських закладів пропонують долучитися до акції «Вечеря при свічках заради Планети». Її організатором виступає «Агенція промоції «Суми» за підтримки Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради.

Під час акції її учасники мають вимкнути світло у закладі на одну годину (20:30-21:30) та забезпечити освітлення приміщень за допомогою свічок.

Якщо ваш заклад долучиться до участі в акції, то ви станете частиною наймасштабнішої світової кампанії на захист Землі, отримаєте подяку за участь, про «Вечерю при свічках заради Планети» у вашому закладі дізнається не тільки наше місто, а й цілий світ. Тож, гадаємо, вільних столиків на вечір у закладі не залишиться, – пишуть організатори.

Щоб долучитись до Акції, надсилайте свої заявки із зазначенням контактних даних (назва закладу, адреса, телефон для зворотного зв’язку) на електронну пошту: agencypromotion.media@gmail.com.

Довідки за телефоном: (0542) 67-98-39.

Коментувати

24 травня 2019
23 травня 2019
22 травня 2019