Сумчанка увійшла до п’ятірки членів редакційної ради Суспільного

0

Першу п’ятірку членів редакційної ради Суспільного (UA:Перший) обрали 4 жовтня, під час конференції редакційних рад. Участь у конференції взяли по два представники від кожної філії Національної суспільної телерадіокомпанії України. Про це повідомляють на сайті телеканалу. 

Сумчанка увійшла до п'ятірки членів редакційної ради Суспільного

Сумчанка увійшла до п’ятірки членів редакційної ради Суспільного

Редакційні ради мають захищати стандарти журналістики. Ми маємо ставити кордони та зберігати незалежність мовника. Ваш продукт – головний. Редакційна рада повинна формувати й оберігати творчу систему, – сказав голова правлінняЗураб Аласанія.

У ході конференції висунули 12 претендентів на членство у редакційній раді. Кожен із них мав змогу розповісти про себе колегам та переконати підтримати свою кандидатуру. П’ятірку членів редакційної ради обирали рейтинговим способом голосування. За результатами – до редакційної ради увійшла сумчанка, журналістка телеканалу UAСуми Олена Адаменко. 

Ми першими отримали лого UA: за те, що не видаємо джинси. Це заслуга нашої команди, і я пишаюся, що долучилася до неї. На телебаченні я працюю трохи менше трьох років, до цього була редактором рубрики в газеті. Моя авторська програма “Під прицілом” у 20016 році була переможцем конкурсу журналістських розслідувань Інституту розвитку регіональної преси, а в 2017 році я потрапила до фіналу “Честь професії” в номінації журналістські розслідування. Стандарти для мене перш за все, і якщо ви – за стандарти, то ми працюватимемо разом, – сказала Олена Адаменко, головна редакторка культурологічних і наукових програм, авторка програм журналістських розслідувань.

Коментувати

07 грудня 2018