Сумчанка виборола 2 місце на Міжнародному літературному конкурсі есе та новел

0

Міжнародний літературний конкурс есе і новел «WorkStory: робота у фокусі літератури» об’єднав авторів 16 країн світу. На розгляд членів журі надійшло понад 200 творчих робіт, одна з яких – робота сумчанки Юлії Куліш здобула 2 місце. 

Фото зі сторінки: Yulia Kulish

Автори з України, Канади, Німеччини, США, ОАЕ, Ізраїлю, Данії, Болгарії, Португалії, Польщі, Чехії, Туреччини, Італії, Литви, Іспанії та Грузії розповіли про свій професійний досвід, про те, що болить, тривожить, радує і надихає звичайних трударів і відомих професіоналів в Україні та за кордоном, із якими проблемами сьогодні стикаються трудові мігранти в різних куточках світу.

Журі визначало переможців у двох номінаціях “Есе” та “Новела”.

Сумчанка Юлія Куліш, яка проживає в Києві, виборола друге місце з есе «Дипломований лузер».

На переможців номінацій «Есе» та «Новела» чекають грошові премії: перші місця — 3 тис. грн; другі місця — 2 тис. грн; треті місця — 1 тис. грн.

Також найкращі твори будуть опубліковані на сторінках журналу української діаспори в США «Ukrainian people», в «Українській літературній газеті» та на їхніх інтернет-ресурсах, на сайті і в окремій збірці Київської Малої академії наук, у «Дебют-газеті», «Золотій пекторалі» та в кількох літературних інтернет-виданнях України, зокрема, на сайті Національної спілки письменників України та «Літературної України», а також вийдуть окремою збіркою разом із творами фіналістів конкурсу.

Коментувати
11 червня 2021
10 червня 2021
09 червня 2021
08 червня 2021
07 червня 2021
04 червня 2021