Сумчанкам нагадали правила грудного вигодовування

0

Всесвітній тиждень грудного вигодовування проходитиме з 1 до 7 серпня. У МОЗ нагадали про основні правила грудного вигодовування, які забезпечать здоров’я та комфорт матері та малюку.

Інфографіка МОЗ

Кожна мама хоче захистити свою дитину і дати їй тільки найкраще. Саме тому так важливо налагодити грудне вигодовування і якнайшвидше відновити сили маленької людини, яка тільки-но з’явилася на світ.

З молоком матері немовля отримує поживні речовини та вітаміни, а також антитіла – захист від хвороб.

У Всесвітній тиждень грудного вигодовування один за одним будемо нищити міфи про грудне вигодовування. Адже дуже часто найбільшою складністю для жінки, яка починає годувати грудьми, є дезінформація.

Перший і найпотужніший міф, який лякає майбутніх мам: грудне вигодовування – це боляче.

Правда у тому, що годувати грудьми – це не боляче. Але для цього жінка повинна знати, як правильно прикладати дитину, – констатують у МОЗ.

Ознаки правильного прикладання дитини до грудей:

 підборіддя дитини торкається грудей;

– рот дитини широко відкритий;

– нижня губа дитини вивернута назовні;

– дитина більше захоплює нижню частину ареоли.

Якщо з’явилися тріщини, потрібно відкоригувати техніку прикладання. Ні в якому разі не обробляйте тріщини на сосках препаратами, що містять спирт – це лише сприятиме збільшенню тріщин. А от молозиво, молоко і слина дитини мають ранозагоювальні властивості, – наголошують в Міністерстві охорони здоров’я.

Рекомендації ВООЗ та ЮНІСЕФ щодо грудного вигодовування на інфографіці.

Інфографіка МОЗ

Інфографіка МОЗ

Інфографіка МОЗ

Інфографіка МОЗ

Інфографіка МОЗ

Інфографіка МОЗ

Пам’ятайте, що грудне вигодовування і теплота мами забезпечують відчуття безпеки і комфорт. Дитина зростає здоровою і менше капризує, а мама зберігає внутрішній спокій.

Коментувати

15 лютого 2019
14 лютого 2019
13 лютого 2019