Сумчанки можуть пройти безкоштовну гістероскопію

0

Сумчанки віком від 50 років і старше можуть зробити безкоштовну гістероскопію в КНП «Центральна міська клінічна лікарня».

Сумчанки можуть пройти безкоштовну гістероскопію

Гістероскопія – це сучасний метод малоінвазивного обстеження та лікування порожнини матки і цервікального каналу за допомогою гістероскопа (спеціальної оптичної системи), яке проводять під загальним знеболенням, та який належить до пріоритетних пакетів послуг в рамках договору з НСЗУ на медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Даний метод дозволяє проводити візуальну діагностику під стократним збільшенням порожнини матки, здійснювати забір матеріалу на аналіз, усувати виявлену патологію.

Щоб зробити гістероскопію потрібно отримати направлення у сімейного або лікуючого лікаря; відвідати кабінет лікаря-гінеколога КНП «Центральна міська клінічна лікарня»; отримати заключення лікаря-гінеколога; показати висновок сімейному або лікуючому лікарю.

Обстеження проводиться за адресою: вул. 20 років Перемоги, 13, вул. Прикокзальна, 31, (гінекологічні кабінети поліклінічних відділень № 1 та № 2) та за попереднім записом через електронну систему Helsi.me.

Коментувати
26 лютого 2021
25 лютого 2021
24 лютого 2021
23 лютого 2021
22 лютого 2021
19 лютого 2021
18 лютого 2021