Сумчани привезли 26 медалей із Чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації

0

22-25 квітня у Луцьку відбувся Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на подовжених дистанціях. Спортсмени змагалися в чотирьох видах програми.

Сумчани стали переможцями та призерами в різних вікових категоріях та здобули 26 медалей: Богдан Пасічник – 3 золоті, 1 бронза; Олена Редька – 3 золоті; Анастасія Ковтун – 2 золоті, 1 срібна; Єлізавета Мирошниченко – 2 золоті, 1 бронза; Остап Дереколенко – 2 золоті; Анна Пересадько – 1 золота, 1 бронза; Єгор Редька – 1 золота; Михайло Тиханков – 2 срібні; Кирило Лагутін – 1 срібна, 1 бронза; Оля Товстуха – 1 бронза; Максим Редька – 1 золота, 1 срібна, 1 бронза.

Єгор Редька виступав по группі еліта Ч-21 та виконав нормативи майстра спорту України.

Підготував спортсменів тренер Максим Редька.