Сумчани вибороли призові місця в чемпіонаті України з карате

0

У Черкасах відбувся 17-й чемпіонат України з фунакошішотокан карате. Участь в ньому взяли команди з міст 10 областей країни, в тому числі й Сум.

Сумчани вибороли призові місця в чемпіонаті України з карате

Про це інформують на сайті СМР.

Сумщина представили спортсмени КДЮСШ «Авангард», клубу «Терра-Суми» та Охтирської федерації карате, вихованців тренерів Анатолія Лозового, Віталія Гутенка і Вячеслава Нестеренка.

Результат команди: 11 золотих, 12 срібних і чотири бронзові медалі.

Переможцями у відкритих категоріях ката стали: Анастасія Д′аміко, Андрій Ковальов, Таїсія Фоменко, Дмитро Сапіч та Андрій Білоус.

Сумські команди перемогли в командному куміте у вікових категоріях юнаків 15-16 років. Це Костянтин Пузь, Станіслав Чалий, Артем Козачок і Іван Троценко. В категорії юнаків 13-14 років перемогу здобули Богдан Тимченко, Єгор Панасюра та Єгор Давидов. Серед дівчат, у віковій категорії 11-12 років, перемогли Таїсія Фоменко та Вікторія Мохова.

Сумчани вибороли призові місця в чемпіонаті України з карате

Сумчани вибороли призові місця в чемпіонаті України з карате

В куміте «срібло» завоювали команди для юнаків 13-14 років Максим Недошивкін, Артем Шевельов, Нікіта Цебінога. Серед дівчат 11-12 років Емілія Руденко та Вероніка Світлова і юнаків 11-12 років Дмитро Сапіч, Іван Мурашковський та Савелій Шкурко.

Призові місця в ката посіли: Анастасія Д′аміко, Станіслав Чалий, Нікіта Цебінога, Іван Мурашковський, Богдан Богдан, Костянтин Пузь, Емілія Руденко.

Золото в куміте вибороли Сергій Івченко, Станіслав Чалий та Богдан Тимченко.

«Срібло» та «бронзу» в куміте завоювали: Єгор Давидов, Емілія Руденко, Таїсія Фоменко, Іван Мурашковський, Савелій Шкурко.

В новому виді змагань Фукуго (поєднання ката та куміте) бронзову медаль завоював Станіслав Чалий.

Коментувати
16 жовтня 2020
15 жовтня 2020
13 жовтня 2020
12 жовтня 2020
09 жовтня 2020