Сумчанин отримав премію Кабміну за особливі досягнення в розбудові країни

0

Кабінет Міністрів України присудив двадцять премій за особливі досягнення молоді у розбудові України. Серед відзначених є і сумчанин, виконавчий директор громадської організації “Студія правових та соціальних досліджень” Андрій Букін. 

Сумчанин отримав премію Кабміну за особливі досягнення в розбудові країни

Він став лауреатом премії за 2019 рік у номінації “За національно-патріотичне виховання громадян, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях“.

Андрій Букін має багаторічний досвід громадської діяльності, є автором та керівником патріотичних, правозахисних, соціальних проєктів для дітей та молоді.

З початком Антитерористичної операції (ООС) на Сході України Андрій став волонтером, збирав та доставляв допомогу бійцям 27-ї реактивної бригади, 15 батальйону територіальної оборони та іншим військовим формуванням, які виконують завдання в Луганській та Донецькій областях.

За рік активної діяльності волонтерський центр, який виник за його ініціативи, здійснив більше 70-ти поїздок в зону АТО. Свою першу поїздку в якості волонтера зробив 6 червня 2014 року. А уже в серпні 2015 року сам пішов служити. Після повернення з російсько-української війни Андрій почав громадську діяльність у ГО «Клуб «Шанс». Наразі він є її виконавчим директором.

ГО «Клуб «Шанс» – це організація, що займається сприянням становленню гуманних політик і науково обґрунтованих практик у сфері громадського здоров’я, здійсненням профілактичної, інформаційної, консультативної, виховної діяльності серед уразливих верств населення та захистом прав уразливих груп у сфері охорони здоров’я.

Коментувати
03 серпня 2020
31 липня 2020
30 липня 2020
29 липня 2020
28 липня 2020