Сумчанин отримав премію Кабміну за особливі досягнення в розбудові країни

0

Кабінет Міністрів України присудив двадцять премій за особливі досягнення молоді у розбудові України. Серед відзначених є і сумчанин, виконавчий директор громадської організації “Студія правових та соціальних досліджень” Андрій Букін. 

Сумчанин отримав премію Кабміну за особливі досягнення в розбудові країни

Він став лауреатом премії за 2019 рік у номінації “За національно-патріотичне виховання громадян, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях“.

Андрій Букін має багаторічний досвід громадської діяльності, є автором та керівником патріотичних, правозахисних, соціальних проєктів для дітей та молоді.

З початком Антитерористичної операції (ООС) на Сході України Андрій став волонтером, збирав та доставляв допомогу бійцям 27-ї реактивної бригади, 15 батальйону територіальної оборони та іншим військовим формуванням, які виконують завдання в Луганській та Донецькій областях.

За рік активної діяльності волонтерський центр, який виник за його ініціативи, здійснив більше 70-ти поїздок в зону АТО. Свою першу поїздку в якості волонтера зробив 6 червня 2014 року. А уже в серпні 2015 року сам пішов служити. Після повернення з російсько-української війни Андрій почав громадську діяльність у ГО «Клуб «Шанс». Наразі він є її виконавчим директором.

ГО «Клуб «Шанс» – це організація, що займається сприянням становленню гуманних політик і науково обґрунтованих практик у сфері громадського здоров’я, здійсненням профілактичної, інформаційної, консультативної, виховної діяльності серед уразливих верств населення та захистом прав уразливих груп у сфері охорони здоров’я.

Коментувати
01 грудня 2020
30 листопада 2020
27 листопада 2020
26 листопада 2020
25 листопада 2020
24 листопада 2020
23 листопада 2020
20 листопада 2020
19 листопада 2020