Сумщина долучилася до проведення змагань “Робототрафік 2019”

0

Талановита молодь обласного центру презентувала новинки наукової техніки на перших обласних змаганнях “Роботрафік – 2019”, – повідомляють на сайті облдержадміністрації.

Сумщина долучилася до проведення змагань “Робототрафік 2019”

Сумщина однією з перших долучилась до проведення таких змагань, адже наразі в Україні набуває все більшої популярності інноваційні напрямки STEM-освіти. Змагання такого напрямку як “Роботрафік”, популяризує науково-технічну творчість, робототехніку, електроніку та сприяє розвитку учнівства нашої області.

За першість змагалися 4 команди освітніх закладів Сумської області. Учні створювали власну модель та запрограмовували її так, щоб вона могла рухатись по трасі, зупиняючись на червоне світло світлофору та перед перешкодами. Також моделі змагалися на швидкісній трасі.

У рамках заходу відбулися конкурси  інженерних пропозицій щодо підвищення безпеки транспортного руху та створення тривимірних вузлів автомобіля в системах інженерного проектування. Усі команди склали тест із правил дорожнього руху.

Сумщина долучилася до проведення змагань “Робототрафік 2019”

Диплом переможця  “Роботрафік – 2019” здобула команда “SOGIBOT” комунального закладу Сумської обласної ради “Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей” (Сабадаш Микита, Земляний Данило, Непочтов Валентин, керівник команди – Ковбасістий Володимир Віталійович, учитель фізики та інформатики).

Коментувати

17 червня 2019
14 червня 2019
13 червня 2019